UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH 

Biuletyn nr 3/2010 (str.11)

Rzeczpospolita.pl

 

"W ... środę 12 maja 2010 roku w sali audytoryjnej Parnassos w budynku Biblioteki Śląskiej, odbyła się Gala regionalna konkursu „ Studencki Nobel 2010 – Twoja szansa na sukces”. Na owej uroczystości poznaliśmy Laureatów uczelnianych, studentów wyróżnionych , czyli przekroczyli próg punktowy 200, a także najlepszego Studenta zarówno województwa śląskiego i świętokrzyskiego.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

1 miejsce w województwie śląskim: Anna Kwiecień
2 miejsce w województwie śląskim:Arkadiusz Trzebuniak

3 miejsce w województwie śląskim: Błażej Herzyk

1 miejsce w województwie świętokrzyskim:Anna Krzysztofek


Laureaci poszczególnych Uczelni Wyższych w województwie śląskim:

AKADEMIA EKONOMICZNA IM. KAROLA ADAMIECKIEGO W KATOWICACH
• Agnieszka Put
AKADEMIA IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE
• Płocennik Michał
AKADEMIA POLONIJNA W CZĘSTOCHOWIE
• Teresa Hanz
AKADEMIA TECHNICZNO- HUMANISTYCZNA W BIELSKU- BIAŁEJ
• Błażej Herzyk
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KATOWICACH
• Alina Kieres
BIELSKA WYŻSZA SZKOŁA IM. JÓZEFA TYSZKIEWICZA W BIELSKU-BIAŁEJ
• Kamila Drzewiecka
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU
• Arkadiusz Trzebuniak
POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA
• Bernard Bieda
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
Anna Kwiecień
UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
• Agata Wilczek
WYŻSZA SZKOŁA ADMINISTRACJI I ZARZĄDZANIA W ZAWIERCIU
• Michał Staciak
WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W POZNANIU – WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W CHORZOWIE
• Świstun Milena
WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I NAUK SPOŁECZNYCH IM. KS. EMILA SZRAMKA W TYCHACH
• Aleksandra Kluba

Laureaci poszczególnych Uczelni Wyższych w województwie świętokrzyskim:

AKADEMIA ŚWIĘTOKRZYSKA IM. JANA KOCHANKWOSKIEGO
• Anna Krzysztofek
WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I ADMINISTARCJI
• Magdalena Janiszewska

Studenci z województwa śląskiego wyróżnieni w konkursie ( uzyskali powyżej 200 pkt)

AKADEMIA EKONOMICZNA IM. KAROLA ADAMIECKIEGO W KATOWICACH
• Agnieszka Put
AKADEMIA IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE
• Michał Płocennik
• Marta Bugała
AKADEMIA POLONIJNA W CZĘSTOCHOWIE
• Teresa Hanz
AKADEMIA TECHNICZNO- HUMANISTYCZNA W BIELSKU- BIAŁEJ
• Błażej Herzyk
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KATOWICACH
• Alina Kieres
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W RACIBORZU
• Arkadiusz Trzebuniak
POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA
• Bernard Bieda
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
Anna Kwiecień
UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
• Magdalena Figura
• Agata Wilczek
• Magdalena Mikrut
WYŻSZA SZKOŁA ADMINISTRACJI I ZARZĄDZANIA W ZAWIERCIU
• Michał Staciak

Studenci z województwa świętokrzyskiego wyróżnieni w konkursie ( uzyskali powyżej 200 pkt)

AKADEMIA ŚWIĘTOKRZYSKA IM. JANA KOCHANKWOSKIEGO
• Anna Krzysztofek

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !    ..."